Kurs Flair - Kurs Barmański Flair - Gdańsk Trójmiasto Gdynia Sopot - Kursy Flair, Working Flair, Exhibition Flair, Speed Flair, Szkolenie Flair, Szkolenia Flair
Kurs flair
Strona głównaO nasDlaczego myKursyPartnerzyKontakt
O nas

Nasze usługi obejmują:

Profesjonalny Kurs Flair
Profesjonalny Kurs Flair skierowany jest do osób zainteresowanych pracą w stylu flairowym, jak i do osób planujących w przyszłości wykonywanie pokazów barmańskich. Kurs trwa 40 godzin wykładowych i kończy się egzaminem. Po ukończeniu szkolenia absolwent otrzyma Certyfikat w dwóch językach: polskim i angielskim, co znacznie ułatwi znalezienie pracy za granicą. Szkolenie odbywa się w profesjonalnym lokalu gastronomicznym.

Kurs skierowany tylko do grup zorganizowanych, szkół i lokali gastronomicznych.
Koszt kursu ustalany jest dla każdej grupy oddzielnie.
By otrzymać ofertę napisz maila z podstawowymi informacjami niezbędnymi do wyceny (ile osób, miejscowość).

W cenie zawarty jest koszt materiałów szkoleniowych, certyfikat, wszelki niezbędny sprzęt oraz towar.

Kurs prowadzi Kamil Szuchalski - barman z wieloletnim doświadczniem flairowym, zarówno w pokazach barmańskich jak i konkursach w stylu flair.

Barman łączący w sobie pracowitość, sumienność oraz wytrwałość. Flairem zajmuje się zawodowo od kilku lat. Jego zamiłowanie do tej sztuki barmańskiej przerodziło się w pasję, uzależnienie oraz sposób na życie. Wielogodzinne treningi oraz ciężka mozolna praca przyniosły oczekiwane efekty. Dzisiaj śmiało można powiedzieć, że Kamil zalicza się do grona najbardziej doświadczonych barmanów w Polsce. Starty w prestiżowych konkursach Ogólnopolskich jak i Europejskich pozwoliły mu poznać światową elitę barmańską, ale przede wszystkim podnieść stopień swoich umiejętności dzięki czemu zagościł w czołówce polskich flairtenderów  Od 2009 roku regularnie uczestniczył w najważniejszych konkursach w Polsce i na świecie.Między innymi do jego osiągnięć możemy zaliczyć wielokrotne miejsca na podium w konkursach krajowych oraz wysokie lokaty w konkursach międzynarodowych: 8 miejsce w Ogólnoeuropejskim konkursie Giants Flair Competition, 11miejsce Roadhouse World Flair Challenge 2013  oraz starty w kilkudziesięciu konkursach w Polsce i zagranica: Independent flair League, Flair Addict, Red Diablo Flair Competition, Warsaw F lair Challenge, 4th German international Flair Open, Bols Barmen Cup Opatja, Southeast Europe Flair Kings Chorwacja, Flaircraks Szwajcaria, Olympic Casino Flairmania Łotwa, oraz udział w najbardziej prestiżowym konkursie na świecie Roadhouse World Flair Challenge London.

Pokaz barmański w jego wykonaniu to niczym przedstawienie teatralne jednego aktora. W swoim pokazie  kładzie równy nacisk na prezentowanie sztuki flairowej jak i na integracje z publicznością poprzez swoje niesamowite show.

Jego Motto: Just Flair - Sztuka zdobywania dla najlepszych.

 

Szczegółowy opis kursu znajduje się w zakładce "DLACZEGO MY" oraz  "KURSY".

Dlaczego warto zapisać się na kurs flair?

Rynek alkoholowy rozwija się od wielu lat bardzo intensywnie w Polsce. Dlatego aby móc odnieść sukces niezbędny jest profesjonalizm. Każdy profesjonalny barman pracujący w stylu flair zarabia o wiele więcej napiwków oraz jest atrakcją lokalu, która przyciąga kolejnych gości.


Dlatego nie warto zwlekać! Podejmij ten krok, zainwestuj w siebie, zapisz się na kurs i poznaj barmańską sztukę flair!

Data:  Miejsce:  
-Gdańsk


Zapoznaj się też z ofertą Profesjonalnych Kursów Barmańskich

COPYRIGHTS © 2012 MASTERS OF BARTENDERS

Kurs Flair - Kurs Barmański Flair - Gdańsk Trójmiasto Gdynia Sopot - Working Flair, Exhibition Flair, Speed Flair, Szkolenie Flair Pomorskie Elbląg Bydgoszcz Toruń Rumia


© Kurs Flair Masters of Bartenders. Kopiowanie treści strony bez zgody administratora zabronione.
Projekt oraz wykonanie:strony www gdynia